Park rozrywki – jura park, western city

źródło: http://www.freeimages.com/photo/1358458

źródło: http://www.freeimages.com/photo/1358458

Parki rozrywki

Gdy już brak pomysłu na spędzenie czasu z rodziną, kino kolejny raz w miesiącu odpada, basen przestał sprawiać radość, a zakupy nie wszystkich cieszą tak samo, warto pomyśleć o innym sposobie spędzenia czasu, np. w parku rozrywki. Park rozrywki jest miejscem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie- rodzice, dzieci, a nawet dziadkowie skosztują odrobiny zabawy.

Western City, Dinozaury…

Parki rozrywki obfitują w atrakcje takie jak mini ZOO, place zabaw, safari, lunapark, restauracje i wiele innych. Dobrym przykładem może być park rozrywki w Grudziądzu, który poza wymienionymi wyżej atrakcjami oferuje niezapomniane przeżycia w krainie baśni, podziwianie dinozaurów, czy poznanie świata Flinstonów. Oferta kierowana jest do szkół, firm, a także klientów indywidualnych. Ceny biletów różnią się w zależności od wielkości grup oraz pory roku.

Parki rozrywki w Polsce

Parki rozrywki rosną w Polsce jak grzyby po deszczu. Społeczeństwo coraz bardziej docenia czas spędzany z rodziną, na świeżym powietrzu. Aktywne spędzanie czasu połączone z rozrywką daje nie tylko wiele radości ale i satysfakcję.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress Brought to you by Business WordPress Themes